Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
15681 Амгаланбаатар Номинзул Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/97116 А/261 2020-12-23
15682 Пагма Цэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/89649 А/285 2020-12-23
15683 Төмөр Баярмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/49200 А/285 2020-12-23
15684 Мөнхнасан Алтанзул Волейбол Спортын дэд мастер 2018/68373 А/285 2020-12-23
15685 Түмэнбаяр Батдулам Волейбол Спортын дэд мастер 2018/38469 А/285 2020-12-23
15686 Цэрэнсамбуу Үржиндэлгэр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/24083 А/285 2020-12-23
15687 Намсрай Чингүнжав Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/61310 A/205 2020-12-23
15688 Балдан Ууганхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/36372 А/330 2020-12-23
15689 ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ Спортын гимнастик Спортын мастер 2018/35683 2020-12-23
15690 Сүхбат Энхбат Ширээний теннис Спортын мастер 2018/85554 2020-12-23
15691 Дугараа Алтаншүр Волейбол Спортын мастер 2018/10476 2020-12-23
15692 Чимэдцогзол Ням-Очир Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/68358 2020-12-23
15693 Аюушжав Нэргүйбаатар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/30639 А/261 2020-12-23
15694 Дондогоо Цэрэнцав Дугуй Спортын мастер 2018/31196 2020-12-23
15695 Даш Цэрэн Дугуй Спортын мастер 2018/17729 2020-12-23
15696 Арапат Табигат Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2018/93345 А/219 2020-12-23
15697 Амарсайхан Энхжин Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/37149 А/330 2020-12-23
15698 Батцэнгэл Мягмаржав Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/18562 А/219 2020-12-23
15699 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын мастер 2018/68496 А/330 2020-12-23
15700 Доржсүрэнхорлоо Мөнхбаатар Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/52873 А/330 2020-12-23
15701 Энхболд Хүслэн Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2018/62381 А/219 2020-12-23
15702 Болдбаатар Сүхбат Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/53388 А/219 2020-12-23
15703 Чунаг Хишгээ Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/62990 А/219 2020-12-23
15704 Ядмаа Намхай Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/68004 А/219 2020-12-23
15705 Эрдэнэсайхан Даариймаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/32706 А/219 2020-12-23
15706 Цогтгэрэл Цацрал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/15598 А/219 2020-12-23
15707 Буянхишиг Баттулга Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/92753 А/219 2020-12-23
15708 Даваасүх Мөнхсайхан Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/63111 А/219 2020-12-23
15709 Очирсүрэн Хаш-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/55780 А/219 2020-12-23
15710 Дөл Эрдэнэ-Очир Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/30301 А/219 2020-12-23
15711 Эрдэнэболд Соронзонболд Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/49727 А/219 2020-12-23
15712 Баттөр Сайнжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/36858 А/219 2020-12-23
15713 Шар Сумъяадорж Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/50779 А/219 2020-12-23
15714 Чойдорж Дашпунцаг Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/93286 А/219 2020-12-23
15715 Буян-Арвижих Бүүвэйбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/13656 А/219 2020-12-23
15716 Батдорж Намхай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/16520 А/261 2020-12-23
15717 Цогтгэрэл Цолмон Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/12599 А/219 2020-12-23
15718 Пүрэвжамц Ирмүүн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/73660 А/219 2020-12-23
15719 Батбаяр Халиунаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/58255 А/219 2020-12-23
15720 Дүгэрсүрэн Өлзийбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/77831 А/219 2020-12-23