Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
15601 Есөн-Эрдэнэ Бямбабүтэд Рагби Спортын дэд мастер 2018/13203 А/285 2020-12-23
15602 Толя Батжаргал Бокс Спортын мастер 2018/16164 А/285 2020-12-23
15603 Гунгаабуу Мандахбаяр Рагби Спортын мастер 2018/54003 А/285 2020-12-23
15604 Сорогжоо Ариунбат Волейбол Спортын мастер 2018/77378 А/330 2020-12-23
15605 Баттөмөр Мишээлт Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2018/41281 А/374 2020-12-23
15606 Дамдинсүрэн Нарантуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/35509 А/330 2020-12-23
15607 Жамъяндорж Чулуунхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2018/27338 А/330 2020-12-23
15608 Анж Лхайжав Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/56388 А/285 2020-12-23
15609 Лхамсүрэн Цэцэгдэлгэр Хэт холын марафон гүйлт Спортын мастер 2018/13174 А/285 2020-12-23
15610 Баттогоо Батсүрэн Рагби Спортын мастер 2018/47067 А/285 2020-12-23
15611 Дашдорж Түвшинтөгөлдөр Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2018/40448 А/330 2020-12-23
15612 Чогсом Оюунцэцэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2018/40885 А/330 2020-12-23
15613 Бямбадорж Дэлгэрбат Рагби Спортын дэд мастер 2018/73515 А/285 2020-12-23
15614 Насанбат Байгальзул Рагби Спортын дэд мастер 2018/46607 А/285 2020-12-23
15615 Баатарцогт Солонготуяа Рагби Спортын дэд мастер 2018/47503 А/285 2020-12-23
15616 Чулуун Цогоо Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/15834 А/285 2020-12-23
15617 Баттүшиг Дэлгэрмаа Рагби Спортын мастер 2018/49965 А/285 2020-12-23
15618 Мандах Оргил Рагби Спортын мастер 2018/30982 А/285 2020-12-23
15619 Жигмэд Сосорбарам Рагби Спортын дэд мастер 2018/35960 А/285 2020-12-23
15620 Дангаа Нямбат Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/43053 А/285 2020-12-23
15621 Хувцаган Наранбаатар Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/47139 А/285 2020-12-23
15622 Дамдиндорж Алтансоёмбо Рагби Спортын дэд мастер 2018/82017 А/285 2020-12-23
15623 Ганболд Алтангэрэл Рагби Спортын дэд мастер 2018/62603 А/285 2020-12-23
15624 Батболд Пүрэвбат Рагби Спортын дэд мастер 2018/60573 А/285 2020-12-23
15625 Батбаяр Баянмөнх Рагби Спортын дэд мастер 2018/68126 А/285 2020-12-23
15626 Нэргүй Нямбаяр Рагби Спортын дэд мастер 2018/22111 А/285 2020-12-23
15627 Энх-Эхлэлт Ганцолмон Рагби Спортын дэд мастер 2018/13278 А/285 2020-12-23
15628 Алтанжаргал Дөлгөөн Рагби Спортын дэд мастер 2018/61565 А/285 2020-12-23
15629 Ганзориг Өлзийсайхан Рагби Спортын дэд мастер 2018/57737 А/285 2020-12-23
15630 Алтайбаяр Нямсүлд Рагби Спортын мастер 2018/58010 А/285 2020-12-23
15631 Ундрахцэцэг Амгалан Рагби Спортын мастер 2018/53317 А/285 2020-12-23
15632 Дагвасүрэн Ганзориг Рагби Спортын мастер 2018/10612 А/285 2020-12-23
15633 Болдбаатар Доржсүрэн Рагби Спортын мастер 2018/91902 А/285 2020-12-23
15634 Сүхбат Банзрагч Рагби Спортын мастер 2018/52347 А/285 2020-12-23
15635 Галбадрах Мөнхдэмбэрэл Рагби Спортын мастер 2018/46309 А/285 2020-12-23
15636 Санжаа Лхагвасүрэн Сагсан бөмбөг (5x5) Улсын шүүгч 2018/69818 А/285 2020-12-23
15637 Цолмон Өнөболд Рагби Спортын мастер 2018/83887 А/285 2020-12-23
15638 Сарантуяа Очбадрах Рагби Спортын мастер 2018/99537 А/285 2020-12-23
15639 Нэргүй Хүчит Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2018/84536 А/285 2020-12-23
15640 Гантөмөр Жавхланбаяр Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2018/49600 А/285 2020-12-23