Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
15761 Осор Үржинбадам Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/75087 А/261 2020-12-23
15762 Халтар Батбаяр Ширээний теннис Спортын мастер 2018/83768 А/261 2020-12-23
15763 Нанзад Батбаяр Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/83740 А/261 2020-12-23
15764 Ганбаатар Ганболд Гандбол Спортын мастер 2018/74271 А/261 2020-12-23
15765 Эрдэнэцогт Болор-Эрдэнэ Волейбол Спортын мастер 2018/74364 А/261 2020-12-23
15766 Эрдэнэбат Хонгор Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/24530 А/261 2020-12-23
15767 Азжаргал Учрал Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер 2018/37924 А/330 2020-12-23
15768 Пүрэвсүрэн Энххүслэн Волейбол Спортын дэд мастер 2018/61540 А/261 2020-12-23
15769 Даяндорж Анужин Волейбол Спортын дэд мастер 2018/37984 А/261 2020-12-23
15770 Гүнрэг Эрхэмбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/39755 А/261 2020-12-23
15771 Рэнцэн Лхагвасүрэн Волейбол Спортын мастер 2018/14124 А/261 2020-12-23
15772 Даваа Сувдаа Волейбол Спортын мастер 2018/62166 А/261 2020-12-23
15773 Буянт Дангаа Волейбол Спортын мастер 2018/35706 А/261 2020-12-23
15774 Равсал Баттулга Волейбол Спортын мастер 2018/11480 А/261 2020-12-23
15775 Сампиллхүндэв Үүрийнтуяа Волейбол Спортын мастер 2018/22514 А/261 2020-12-23
15776 Жагваа Нацагдорж Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/80081 А/330 2020-12-23
15777 БАЯРХҮҮ МӨНХТӨР Ширээний теннис Спортын мастер 2018/60038 A/28 2020-12-23
15778 Ганхуяг Болортулга Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/73991 А/261 2020-12-23
15779 пүрэв тодбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/27938 А/261 2020-12-23
15780 Чилхаа Уянга Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/47901 А/374 2020-12-23
15781 Дашням Цолмон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/22150 А/261 2020-12-23
15782 Баярмагнай Хишигбуян Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/36062 А/261 2020-12-23
15783 Баярмагнай Хишигзаяа Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/87698 А/261 2020-12-23
15784 Амгаланбаатар Номинзул Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/97116 А/261 2020-12-23
15785 Пагма Цэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/89649 А/285 2020-12-23
15786 Төмөр Баярмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/49200 А/285 2020-12-23
15787 Мөнхнасан Алтанзул Волейбол Спортын дэд мастер 2018/68373 А/285 2020-12-23
15788 Түмэнбаяр Батдулам Волейбол Спортын дэд мастер 2018/38469 А/285 2020-12-23
15789 Цэрэнсамбуу Үржиндэлгэр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/24083 А/285 2020-12-23
15790 Намсрай Чингүнжав Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/61310 A/205 2020-12-23
15791 Балдан Ууганхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/36372 А/330 2020-12-23
15792 ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ Спортын гимнастик Спортын мастер 2018/35683 2020-12-23
15793 Сүхбат Энхбат Ширээний теннис Спортын мастер 2018/85554 2020-12-23
15794 Дугараа Алтаншүр Волейбол Спортын мастер 2018/10476 2020-12-23
15795 Чимэдцогзол Ням-Очир Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/68358 2020-12-23
15796 Аюушжав Нэргүйбаатар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/30639 А/261 2020-12-23
15797 Дондогоо Цэрэнцав Дугуй Спортын мастер 2018/31196 2020-12-23
15798 Даш Цэрэн Дугуй Спортын мастер 2018/17729 2020-12-23
15799 Арапат Табигат Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2018/93345 А/219 2020-12-23
15800 Амарсайхан Энхжин Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/37149 А/330 2020-12-23