Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
15521 Баттогтох Өнөрзаяа Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2018/73743 А/374 2020-12-23
15522 Батчулуун Анхмаа Бильярд Спортын дэд мастер 2018/80345 А/330 2020-12-23
15523 Даваасүрэн Өлзийтогтох Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/76339 А/330 2020-12-23
15524 Эрдэнэбаяр Болорцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/95298 А/374 2020-12-23
15525 Энхболд Дөлгөөнтамир Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/76527 А/330 2020-12-23
15526 Элбэгзаяа Мөнхзаяа Олс таталт Спортын мастер 2018/37711 А/330 2020-12-23
15527 Мягмарцэдэн Мөнхбаатар Олс таталт Спортын мастер 2018/42554 А/330 2020-12-23
15528 Цогтдэмбэрэл Цогбатрах Олс таталт Спортын мастер 2018/49262 А/330 2020-12-23
15529 Миша Нямдорж Олс таталт Спортын мастер 2018/13085 А/330 2020-12-23
15530 Дугаржанцан Мөнх-Очир Олс таталт Спортын мастер 2018/15364 А/330 2020-12-23
15531 Цэрэннадмид Баттулга Олс таталт Спортын мастер 2018/77783 А/330 2020-12-23
15532 Бэгзсүрэн Очирболд Бильярд Спортын мастер 2018/22442 А/330 2020-12-23
15533 Лагнайдорж Дэлгэрдалай Бильярд Спортын мастер 2018/57156 А/330 2020-12-23
15534 Цэвэгжав Эрхэмбат Бильярд Спортын дэд мастер 2018/40983 А/330 2020-12-23
15535 Дүгэрсүрэн Дэмүүл Бильярд Спортын дэд мастер 2018/97634 А/330 2020-12-23
15536 Мягмар Цогбаяр Бильярд Спортын дэд мастер 2018/76530 А/330 2020-12-23
15537 Даваасүрэн Өвгөнбүргэд Бильярд Спортын дэд мастер 2018/83589 А/330 2020-12-23
15538 Галбадрах Дамдингаа Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/39563 А/330 2020-12-23
15539 Ахан Бекберди Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/38417 A/28 2020-12-23
15540 Батзориг Дэлгэрмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/88584 А/374 2020-12-23
15541 Махбуриад Нарантуяа Ширээний теннис Спортын мастер 2018/80625 А/330 2020-12-23
15542 Цолмон Анхбаяр Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/55328 А/374 2020-12-23
15543 Энхмаа Өлзий-Орших Олс таталт Спортын мастер 2018/39462 А/330 2020-12-23
15544 Ганболд Батцэнгэл Олс таталт Спортын мастер 2018/38293 А/330 2020-12-23
15545 Зогсоохүү Мөнхбаяр Олс таталт Спортын мастер 2018/59929 А/330 2020-12-23
15546 Ганбаатар Баттулга Олс таталт Спортын мастер 2018/70017 А/330 2020-12-23
15547 Пүрэвжав Самбуудорж Волейбол Спортын дэд мастер 2018/16507 А/330 2020-12-23
15548 Түмэн-Өлзий Өлзийбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/39332 А/330 2020-12-23
15549 Мянгад Отгонцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/60839 А/330 2020-12-23
15550 Лонжид Ренчиндагаа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/80671 А/330 2020-12-23
15551 Сономпэл Баярсайхан Волейбол Спортын мастер 2018/64926 А/330 2020-12-23
15552 Түмэн-Өлзий Оюунчимэг Волейбол Спортын мастер 2018/16950 А/330 2020-12-23
15553 Цэвээнгэрэл Сарантуяа Волейбол Спортын мастер 2018/41869 А/330 2020-12-23
15554 Ноосрой Баатарсүрэн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/83326 А/330 2020-12-23
15555 Цээпэл Оюунцимэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/96108 А/330 2020-12-23
15556 Дэмбэрэл Оюунцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/72535 А/330 2020-12-23
15557 Цагаан Маяа Шагайн харваан Спортын мастер 2018/64634 А/330 2020-12-23
15558 Рагчаасүрэн Лхагвадорж Ширээний теннис Спортын мастер 2018/41124 А/330 2020-12-23
15559 Буяндэлгэр Бат Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/74465 А/330 2020-12-23
15560 Буянтөр Лхагвадорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/14292 А/330 2020-12-23