Холбоо барих

АГЕНТЛАГИЙН ДАРГА

ТӨРИЙН ЗАХИРГААНЫ УДИРДЛАГЫН ГАЗАР

Осорын Баттулга

Осорын Баттулга

Газрын дарга
Цэнд-Очирын Батцайз

Цэнд-Очирын Батцайз

Хуулийн асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
Нямаагийн Нарангэрэл

Нямаагийн Нарангэрэл

Харьяа байгууллагын хүний нөөцийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн
Сайнжаргалын Номин

Сайнжаргалын Номин

Гэрээ, эрх зүйн асуудал хариуцсан хуулийн мэргэжилтэн

Өлзийбатын Бямбасүрэн

Байгууллагын дотоод сүлжээ хариуцсан мэргэжилтэн
Доржийн Жавхлан

Доржийн Жавхлан

Хэвлэл мэдээлэл, олон нийттэй харилцах мэргэжилтэн
Батмөнхийн Базаррагчаа

Батмөнхийн Базаррагчаа

Архивын эрхлэгч
Б.Баянбулаг

Б.Баянбулаг

Даргын туслах нарийн бичиг

Гомбосүрэнгийн Нямдорж

Спортын төв ордны зохион байгуулагч

Б.Бат-Амгалан

Спортын төв ордны инженер

Болдын Эрдэнэ-Очир

Спортын төв техникч

БОДЛОГО, ТӨЛӨВЛӨЛТИЙН ГАЗАР

Ооёогийн Гэрэл

Ооёогийн Гэрэл

Газрын дарга
Соотонгоогийн Мөнх-Эрдэнэ

Соотонгоогийн Мөнх-Эрдэнэ

Биеийн тамир, спортын бодлого, төлөвлөлт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
Баянмөнхийн Пүрэвсүрэн

Баянмөнхийн Пүрэвсүрэн

Магадлан итгэмжлэл, стандартын бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн
Дамдингийн Эрдэнэсүрэн

Дамдингийн Эрдэнэсүрэн

Салбарын хүний нөөцийн хөгжлийн бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн
Батсуурийн Баярмаа

Батсуурийн Баярмаа

Спортын холбоод, клубийн хөгжлийн бодлого төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн
Энхбатын Алтанзул

Энхбатын Алтанзул

Спортын шинжлэх ухааны хөгжлийн бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн
Батбаатарын Ганзориг

Батбаатарын Ганзориг

Салбарын статистикийн мэдээлэл, бүртгэл, шинжилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

БИЕИЙН ТАМИРЫН БОДЛОГЫН ХЭРЭГЖИЛТИЙН ХЭЛТЭС

Отгоннямын Баасан

Отгоннямын Баасан

Хэлтсийн дарга
Мухлаашийн Мэнджаргал

Мухлаашийн Мэнджаргал

Биеийн тамирын арга хэмжээ, арга зүйчийн үйл ажиллагааны бодлогын хэрэгжилт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
Чоёндоржийн Базарсүрэн

Чоёндоржийн Базарсүрэн

Боловсролын байгууллага, хөгжлийн бэрхшээлтэй иргэдийн биеийн тамирын бодлогын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн
Жамсранжавын Баасансүрэн

Жамсранжавын Баасансүрэн

Аж ахуйн нэгж дэх биеийн тамирын арга хэмжээний бодлогын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн
Наянтайн Батмагнай

Наянтайн Батмагнай

Бие бялдрын сорилын норматив, стандартын бодлогын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн
Даваадагвын Соёлмаа

Даваадагвын Соёлмаа

Спортын клубийн магадлан итгэмжлэлийн бодлогын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

СПОРТЫН БОДЛОГЫН ХЭРЭГЖИЛТИЙН ХЭЛТЭС

Баяртын Нямсүрэн

Баяртын Нямсүрэн

Спортын холбоо, клубийн спортын хөгжлийн бодлогын хэрэгжилт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
Баянсангийн Баярхүү

Баянсангийн Баярхүү

Спортын цол зэрэг, мөнгөн шагнал, урамшууллын бодлогын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

ХЯНАЛТ-ШИНЖИЛГЭЭ, ҮНЭЛГЭЭ, ДОТООД АУДИТЫН ХЭЛТЭС

Ноосгойн Батсүх

Ноосгойн Батсүх

Хэлтсийн дарга
Ойдовын Болормаа

Ойдовын Болормаа

Тогтоол, шийдвэрийн хэрэгжилтийн хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
Чадраабалын Мөнхчулуун

Чадраабалын Мөнхчулуун

Орон нутгийн байгууллагын үйл ажиллагааны хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн
Ганбаатарын Шүрэндолгор

Ганбаатарын Шүрэндолгор

Дотоод аудитор

ГАДААД ХАРИЛЦАА, МЭДЭЭЛЛИЙН ТЕХНОЛОГИЙН ХЭЛТЭС

Насанбатын Оюунбат

Насанбатын Оюунбат

Хэлтсийн дарга
Батцэнгэлийн Лхагваням

Батцэнгэлийн Лхагваням

Салбарын мэдээллийн технологийн бодлогын зохицуулалт, мэдээллийн аюулгүй байдал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
Цогийн Ганзориг

Цогийн Ганзориг

Харьяа байгууллагын мэдээллийн нэгдсэн цахим сангийн бүрдүүлэлт хариуцсан мэргэжилтэн
Эрхэмбаатарын Энхсоёл

Эрхэмбаатарын Энхсоёл

Салбарын гадаад харилцааны зохицуулалт, ёслол, протокол хариуцсан мэргэжилтэн

САНХҮҮ, ХӨРӨНГӨ ОРУУЛАЛТЫН ХЭЛТЭС

Галсандоржийн Эрдэнэцогт

Галсандоржийн Эрдэнэцогт

Салбарын төсвийн бодлого, төлөвлөлт, зохицуулалт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
Алтангэрэлийн Өнөрцэцэг

Алтангэрэлийн Өнөрцэцэг

Төсвийн төвлөрүүлэн захирагчийн төсвийн ерөнхий нягтлан бодогч
Ганхуягийн Базархүрэл

Ганхуягийн Базархүрэл

Салбарын хөрөнгө оруулалт, тоног төхөөрөмж, үйлдвэрлэл хариуцсан мэргэжилтэн
Дугарболдын Ариунсанаа

Дугарболдын Ариунсанаа

Агентлагийн ерөнхий нягтлан бодогч
Алданышийн Рита

Алданышийн Рита

Тооцооны нягтлан бодогч
Эрдэнэбатын Алдар

Эрдэнэбатын Алдар

Тооцооны нягтлан бодогч
Төмөрбаатарын Болдтөр

Төмөрбаатарын Болдтөр

Нярав

ҮНДЭСНИЙ ШИГШЭЭ БАГИЙН БОДЛОГЫН ХЭРЭГЖИЛТИЙН ХЭЛТЭС

Эрдэнэсайханы Билэгт

Хэлтсийн дарга
Шаравын Баясгалан

Шаравын Баясгалан

Спортын сургалт дасгалжуулалтын төлөвлөлт, дотоод асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн
Чулуунбатын Туул

Чулуунбатын Туул

Залуучуудын шигшээ багийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн
Басандайн Бямбацэцэг

Басандайн Бямбацэцэг

Паралимпийн спортын шигшээ багийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн
Эрдэнэсоёлын Ундрам

Эрдэнэсоёлын Ундрам

Үндэсний шигшээ багийн гэрээний хэрэгжилтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Зурвас илгээх

Хаяг Спортын төв ордон
Сүхбаатар дүүрэг, 8-р хороо
Улаанбаатар, Монгол Улс

Утас+976-262449

И-мэйлinfo@sport.gov.mn